3.30.2013

Stardoll Bedava Fudge Bluz

Stardoll Bedava Fudge Bluz

Siyah Fudge Çiçekli Elbiseyi almanız için yapmanız gereke çok Basit Buraya Tılayınız açılan sayfada üye girişi yapın soruları rastgele cevaplayın bedava suitinizde Olcauktır :)

Stardoll Bedava Pembe Çanta


Stardoll Bedava pembe çantayı almak için:
1.   http://krabappel.com/ppi/ ya da http://justproxy.co.uk/ adreslerinden birine gidin.
2.  URL barını  www.stardoll.com  olarak değiştirin.
3. Stardoll'a bağlanın.
4. URL barını http://www.stardoll.com/tr/contest/view.php?id=3953  olarak değiştirin
5. Yarışmaya her hangi bir cevapla katılın.

Bedava çanta süitinizde sizi bekliyor olucak :) .

Stardoll Bedava Kalp Çanta


Stardoll  Bedava Kalp Çanta

1.   http://pxy.ro/ adrsine gidin.
2.  URL barını  www.stardoll.com  olarak değiştirin.
3. Stardoll'a bağlanın.
4. URL barını http://www.stardoll.com/br/contest/view.php?id=3957  olarak değiştirin
5. Yarışmaya katılın bedava sizin olcuaktır..

3.29.2013

Tatar Ramazan Dizisi


Atv ' Kanallarında başlayan ve ksıa sürede çok büyük hayran kitlesine ulaşan yeni bir dizi yayınlandı.
Kadir İnanır ile ildiğimiz Tatar Ramazan Dizisi. Atv kanallarında yeni Yüzleriyle ekranlarınıza yeniden geliyor Başrollerinde Dizisinin   Bülen inal, Türkan Yılmaz,Umut Karadağ ve ilk olarak çoğumuzun selvi boylum al yazmalı Filminden tanıdığı Ahmet Mekin Paylaşıyor.
Tatar Ramazan Dizisi , Sıradan bir demirci iken efsaneye dönüşen, bozuk düzenle mücadele eden bir kahramanın hikâyesini ekrana getirecek.  Özlenen oyuncu Bülent İnal, Tatar Ramazan rolü ile sevenleriyle buluşacak.Tatar Ramazan'ın adalet için verdiği mücadeleyi izlerken, mertliğin, cesaretin, onurun zulme başkaldırısına tanık olacaksınız.

Dizi başlamadan kısa bir süre sonra açılan www.tatarramazanizle-atv.blogspot.com adlı sitemizde  Tatar Ramazan izleyebilirsiniz.

3.27.2013

Stardoll Bedava Oda


http://www.justproxy.co.uk/ adresine gidin. açılan sayfadaki url kutusuna  . www.stardoll.com yazın .  açılan sayfada üye girişi yapın . ardından aşağıdaki linki yapıştırın
http://www.stardoll.com/en/clubs/home.php?id=4299870&action=ma&ac=4299870
 Daha sonra  Suitinizde oda tasarımı bölümüne gelecektir. :) Yorum yapmayı unutmayınız

3.24.2013

Stardoll Bedava Disney Mavi Elbise

Stardoll Bedava Disney Mavi Elbise

Bedava Violetta Elbisesi Disney’İn yeni dizisinin yeni bir süpriz elbise bedavası var.Bu bedava için yapmanız gerekenler öncelikle Linkle  tıklayın. ve resimdeki yere tıklayın. (Elbisenin üstüne) Disney sayfası açılacak. Bedava Suitinize  gelmiş olacak..

Stardoll Ücretsiz Winx Elbise ve Aksesuarları

Stardoll Ücretsiz  Winx Elbise ve Aksesuarları

Bu bedava için öncelikle http://15.gsr.saariselka.ru/ho adresine gidin.Boşluğa http://www.stardoll.com yazın. Girş yapın.Üst kutuda adresyerine tıklayın. Yerine http://www.stardoll.com/tr/campaigns/winx-us/ yazın. Winx sayfası açılacak.Videoyu izleyin bedavalar Sizin suitinize hemen gelmiş olacak . Not: Yorum yapmayı unutmayınız

3.18.2013

Bedava Mavi Prenses Elbise

Bu bedava için öncelikle üye girşinizi yapmış olmanıza dikkat edin daha sonra Buraya tıklayın ve açılan sayfadaki yarışmalara sallamasyon cevaplar verin ve katılın.Bedava suitinize gelmiş olacak Güle güle kullanın


Mavi,Prenses,Prenses Elbise,Stardoll Bedavaları,Stardoll Bedavaları 2013,Bedava

3.01.2013

Stardoll 2013 Bedava çanta elbise hırka


Arkadaşlar verdiğim proxy Chrome'de tehlike işareti vermedi ama explorerda verdi. Ama ben yaptım :/ Lütfen bilgisayarınızda virüs programı olup olmadığına emin olun.

    http://www.justproxy.co.uk/   adresine gidin. Boşluğa www.stardoll.com  yazın. üye girişi yapın. yukardakileri silip yerine www.stardoll.com/en/do/campaign/giveItem.php?id=49&hash=24d7361981cc745084b8b40bfc488ff0 yazın. bekleyin. daha sonra boşluktakileri silip http://www.stardoll.com/en/do/campaign/nintendo-video-item.php   yazın bedava sizin

BU BEDAVAYI SİZİNLE CUTE PAYLAŞMIŞTIR Teşekkürler :)