10.22.2011

Stardoll Klüp Nasıl Açılır

Nasıl kulüp açabilirim?

200 star puanına ulaşmış ve emailini onaylamış tüm üyeler kulüp açabilirler. Her üye (çocuk kilidi olanlar haricinde) 1 kulüp açma hakkına sahiptir ve bu kulübü kapattığı taktirde yeni bir kulüp açabilmek için bir ay beklemek zorundadır (Superstarlar için bu bekleme süreci 7 gündür). Kulüp açmak için "Kulüpler ve Arkadaşlar"dan ''Kulüp aç'' düğmesine bas ve kullanım talimatlarını yerine getir: Kulübüne orijinal bir isim tak (diğer kulüplere henüz takılmamış bir isim) ve uygunsuz kelimeler kullanmamaya dikkat et. Kulüp isminde aralık kullanma. Rakam veya harflerden (ı, ç, ğ, ö, ü ve ş hariç) başka bir şey de kullanma:

1.Kulübüne, herhangi bir Stardoll üyesinin katılabilmesini istiyorsan: Herkese Açık, istemiyorsan: Özel, olup olmayacağına karar ver.

2. Başsafyanda görünecek olan kulüp tanıtımını yaz. Kulüp logosu, tanıtım resmi ve konu kategorisi seç ki diğer üyeler seni kolayca bulabilsinler. Hoşnut olmadığın bir noktayı dilediğin zaman değiştirebilirsin.

3. Kulübünü tanıtan bir yazı yaz, kulüp üyeleriyle beraber ortak bir sahne düzenle ve kulübünün sohbet odasında görünecek sohbetler aç.


Bu kadar! En sonunda kendi kulübünü açtın! MeDoll sayfasında, sahip olduğun kulübü ve üyelerini ve/veya yöneticisi olduğun kulüpleri görebileceksin.

Artikel Terkait

Stardoll Klüp Nasıl Açılır
4/ 5
Oleh

Berlangganan

Suka dengan artikel di atas? Silakan berlangganan gratis via email